Skip to content

שאלות תשובות

השולחנות המשווקים על ידינו תוכננו מתוך מחשבה לייצר מוצר מעולה שיאפשר נוחות מירבית ושימושיות מקסימלית.

באמצעות שימוש בחומרים ברמה גבוהה בכל היבטי ושלבי הייצור, השולחנות שלנו חזקים ועמידים ומתוכננים לשרידות של שנים ארוכות בשימוש יומיומי. השולחנות שלנו ידידותיים במיוחד למשתמשים שכן כל אחד יכול לעשות בהם שימוש כמעט בכל סביבת עבודה.
למעט סדרת Pro Desk, כל שולחנות העבודה בעמידה שלנו מגיעים כשהם מורכבים באופן מלא ומוכנים לשימוש ישירות מהקופסה, ונועדו לעבוד תוך שילוב בסביבת העבודה הקיימת. פונקציית ההרמה בעזרת קפיצים, מאפשרת מעבר ממצב עבודה בישיבה לעבודה בעמידה תוך שניות ספורות, אפילו כשמועמס עליהם ציוד כבד וצגי מחשב מרובים.

מגבלות לגבי משקל ועומס מירבי ניתן למצוא בסעיף המפרט הטכני של הדגם הספציפי שברשותך. במרבית הדגמים הקיימים המשקל המומלץ הוא 15.8 ק"ג, בעוד שהדגמים הגדולים יכולים לשאת עד 20.4 ק"ג. הדגם החזק ביותר, Pro Desk, מסוגל לשאת אף יותר.

זוויות התמיכה לגב בכיסאות של ארגותרפי תוכננו כך שיתמכו באופן מלא בעמוד השדרה ומעניקות תמיכה מלאה לישיבה הטבעית שלך. התמיכה מאפשרת לשמור על יציבה נכונה במהלך העבודה בישיבה. כאבים כדוגמת כאבי גב תחתון, כאבי צוואר וכאבי ראש כולם נגרמים מהתעייפותם של השרירים, שהולכים ומתכווצים עם הזמן וכך נגרם הכאב. הכיסאות של ארגותרפי יסייעו במניעת הכאב בכך שיתנו לשרירים את כל התמיכה אותם הם צריכים.

המוצרים שלנו מיוצרים ברמה הגבוהה ביותר ולכן מגיעים עם 2 שנות אחריות על המנגנונים השונים של הכסא (האחריות אינה מכסה את הבד ואת הרשת). 
אנו בטוחים ביכולת של מוצרינו לשפר את איכות החיים שלך, אך במידה ואינך שבע רצון מהמוצר ולא חווה נוחות גדולה יותר במהלך השימווש אנא פנה אלינו לקבלת עזרה. יש לנו צוות פיזיוטרפיסטים שיוכל לסייע לך בשימוש נכון במוצר.

טווח המידות של השולחנות המשווקים על ידינו תוכננו עם אפשרויות התאמה לגודל שולחן עבודה סטנדרטי. בכל הדגמים שלנו מצוין גודל השולחן המתאים להם – לדוגמה, ה- Pro 30™ ידרוש שולחן ברוחב של לפחות 30 אינץ' (כ- 75 ס"מ), בעוד ש- Exec 48™ דורש רוחב של לפחות 48 אינץ' (כ- 120 ס"מ). השולחנות שלנו מגיעים גם במגוון של מידות רוחב, ולכן חשוב למדוד את השטח המיועד לו על פני השולחן הקיים לפני קבלת ההחלטה לגבי דגם מסוים שיענה בדיוק על צרכיך.

בהחלט. השולחנות שלנו נועדו לאפשר התאמה ארגונומית וניתנים לכיוונון על מנת להתאים כמעט לכל משתמש.

לעובדים גבוהים יותר אנו ממליצים על סדרת Exec, שנבנתה בתוספת של 5.5 אינץ' (כ- 16.5 ס"מ) גובה זמין. כל הדגמים שלנו מגיעים עם הגדרת גובה מקסימלי להתאמה אישית, כך שאם השולחן הנוכחי שלך נמצא בגובה המועדף עליך, השולחן שלנו יוכל בהחלט להתכוונן לטווח הרצוי.

אנו יוצאים מנקודת הנחה שהצוות שלנו עובד בתנאים נוחים ומספקים. במציאות, מרבית האנשים אינם עובדים בתנאים נוחים ולכן אינם פרודקטיביים כפי שיכלו להיות אילו עבדו בנוחות. עם הזמן ההולך וגובר שבו אנו יושבים מול מחשבים, עולות רמות אי-הנוחות של העובד ונגרמות פציעות וכאבים. הכיסאות של ארגותרפי מספקים תמיכה ונוחות על מנת שלעובדים יהיה נוח ויוכלו לעבוד ביעילות רבה יותר ולקחת פחות הפסקות הנגרמות מן הכאב.