מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה

WEWORK - Here we come

לרון דוד בן ישי מחברת CPART הגשמנו חלום, לכפיר שקד האדריכל של WeWork פתרנו בעיות ול-NOVARTIS הפכנו את החיים להרבה יותר נוחים

עמדות ה-VARIDESK שלנו הגיעו לפנות בוקר למרכז WEWORK ברחוב דובנוב בתל אביב, כמו ב-WEWORK כמובן שהיה שם מי שיקבל את פנינו. בתחילה הוא לא בדיוק הבין מה הוא אוסף, אבל כשהסברנו לו התגובה הייתה "בדיוק כזה רציתי". ברור.

עבור רון דוד בן ישי מחברת CPART הייתה זו הפתעה גמורה. מסתבר שרון מכיר את נושא העבודה בעמידה עוד מימיו כמעצב בחברות אמריקאיות, אך הוא לא ידע שישנם שולחנות עמידה כאלה, מתכווננים וזולים יחסית גם בארץ. "אני מכיר את המחירים" מספר רון "אני יודע שזה יוצא בסביבות 6,000 שקל ויותר, אז ירדתי מזה בינתיים".

ומה קרה כשרון התחיל להשתמש ב-VARIDESK שלו? חגיגה אמיתית. ההתרגשות הרבה שאחזה בו , כילד המקבל מתנה, משכה את כל יושבי המשרדים סביב. כולם הגיעו לראות מה רון פותח, צופים בו מוציא את העמדה מהארגז הענק, מניח אותה על השולחן ופשוט מתחיל לעבוד, אין פשוט מזה. "אני רגיל לשולחנות השלמים שמתרוממים, ובגלל המקום הקטן יחסית לא חשבתי לקנות אפילו אחד כזה". ועכשיו? "ברור לי שאני אעשה הכל כדי לקנות עמדות נוספות לעובדיי".

עבור כפיר שקד, אדריכל הבית של WEWORK השימוש בעמדות עבודה מתכווננות לא חדש גם כן. אמנם הוא לא התנסה בעמדות מהסוג הזה אלא בשולחנו רחבים, אך הרעיון של עבודה בעמידה מוכר לו. "ממש קל לתפעל את העמדות האלה, כל אחד יכול והעובדה שלא צריך להחליף ריהוט בכלל הופכת את העמדות של VARIDESK לאטרקטיביות יותר ויותר". מאז הגיעו העמדות למתחם WEWORK אין ספר שעיניים רבות ננעצות בעובדים בעמידה. היכולת לעבור מעמידה לישיבה וליהפך ובכלל העבודה בעמידה, הופכים את העמדות שלנו לאטרקציה של ממש.

WEWORK - Here we come